Laboratorijas Sterializētava Mēbeles ķirurģijai Stomatoloģijas mēbeles
Mazgātuves Ārsta kabinets Rentgena kabineta mēbeles Kosmetoloģijas kabineta mēbeles

LaboratorijasLaboratorijas.

  Mūsdienu laboratorijām ir augstas prasības pret izgatavoto laboratorijas mēbeļu materiālu kvalitāti. Darba virsmām jābūt viegli apstrādājamām ar dezinficējošiem līdzekļiem (hlors, spirts u.t.t.), izturīgām pret agresīvo (skābes, sārmi) ķīmisko vielu iedarbību.

  Tieši no tādiem materiāliem tiek ražota SIA "AGH" filiāles "Medicīnas un laboratoriju mēbeles" piedāvātā produkcija. Nav noslēpums, ka ļoti sarežģīti ir notīrīt krāsvielu traipus. Laboranta darba atvieglošanai mēs lietojam dažādu aizsardzības pakāpju speciālus pārklājumus vai kvalitatīvu nerūsējošo tēraudu.

  Pieaicinot mūsu firmas dizainerus, Jūs variet, ne tikai iepazīties ar pēdējiem izstrādājumiem un tehnoloģijām laboratorijas mēbeļu pasaulē, bet arī aktīvi piedalīties topošās laboratorijas projektēšanā.

  Jums ir iespēja aprīkot mēbeles ar viesiem nepieciešamiem aksesuāriem pēc saviem ieskatiem: plauktiem, atvilktnēm, paliktņiem (paaugstinājumiem), dažādu apgaismojumu, kontaktligzdām, gāzes / saspiestā gaisa / un ūdens sistēmu pieslēgšanai. Katrs laborants zina, ka laboratorija - tā ir sava veida mini - ražošana, kur cilvēkam tik saspringta darba apstākļos nepieciešams justies ērti un komfortabli. Darba rezultāts ir tieši atkarīgas no darba vietas plānojuma un aprīkojuma.

Laboratorijas vajadzībām SIA "AGH" filiāle "Medicīnas un laboratoriju mēbeles" piedāvā iebūvētus, pie sienas un uz grīdas stiprināmus vai novietojamus skapjus no stikla un necaurspīdīgiem materiāliem; individuālos un speciālos galdus; daudzsekciju un atsevišķus laboratorijas galdus.

Mazgātuves.

  Laboranta darbības rezultāti tieši atkarīgi no laboratorijas trauku tīrības. Augstus cilindrus, kolbas un garas pipetes ir ļoti grūti izmazgāt standarta izlietnē, un otrādi, ja izlietne ir dziļa, rodas neērtības mazo trauku mazgāšanā, kas izsauc personāla ātru noguršanu.

  SIA "AGH" filiāle "Medicīnas un laboratoriju mēbeles" piedāvā Jums mazgātuves, ievērojot laboratorijas specifiku. Jūs varat pasūtīt asimetrisko konstrukciju, moduļus, paredzot dažāda tilpuma izlietnes ar neierobežotu sekciju skaitu.

Sterializētava.

  Alternatīvā mēs piedāvājam galdus - universālo sastatņu sistēmas ar īpašo konstrukciju stiprumu, stabilitāti un pretvibrācijas raksturojumiem. Vajadzības gadījumā mēs varam tos aprīkot ar izvelkamām atvilktnēm, plauktiem - darba materiālu glabāšanai un citām vajadzībām.

  Bakteriālās lampas tiek iestrādātas vajadzīgā vietā, jebkurā skapītī vai modulī, atkarībā no vajadzīgā apjoma. Skapju varianti dažādi - piekaramie, iebūvētie un grīdas, ļauj savienot dažādas konstrukcijas. Visas sterilizēšanas telpas mēbeles paredzētas biežai ikdienas apstrādei ar dezinfekcijas līdzekļiem.

Ārsta kabinets.

  Katram ārstam ir priekšstats par to, kādam ir jābūt viņa kabinetam. Vecā plānojuma nepilnības, telpas ierobežotā platība bieži vien neļauj īstenot mediķa vajadzības. Medicīnas mēbeļu standarta izmēri neļauj optimāli organizēt darba vietu.

  Līdzīga rakstura problēmas, piemēram, komunikāciju cauruļu neizdevīgā izeja, baterijas, izciļņi, nišas un u.t.t., viegli atrisināmi ar nestandarta iebūvējamo mēbeļu izgatavošanu.

  SIA "AGH" filiāle "Medicīnas un laboratoriju mēbeles" ļauj Jums iespēju nokomplektēt ārsta kabinetu saskaņā ar Jūsu pieprasījumu un finansiālajām iespējām. Varam Jums piedāvāt desmitiem variantu dažādu modeļu darba galdu, skapju, skapīšu, kartotēku, krēslu u.t.t. izgatavošanu.

  Jūsu izvēlē krāsas, formas, izmēri un komplektācija. Reizēm interjeru un tradīcijas nosaka organizācijas (zinātniskie un medicīniskie centri). Mūsu kvalificētie dizaineri vienmēr ievēros Jūsu vēlmes. Ja Jūs gribat saglabāt esošo mēbeļu daļu, mēs vienmēr izmeklēsim Jums piemērotu harmonisku krāsu risinājumu Jūsu topošo mēbeļu iekļaušanai apkārtējā vidē. Mūsu rīcībā ir materiāli, kuri imitē dažādas virsmas. T.sk. dažādu koksnes sugas. SIA "AGH" filiāle "Medicīnas un laboratoriju mēbeles" piedāvā ierīkot kabinetus visu specialitāšu ārstiem.

Mēbeles ķirurģijai.

  Ķirurģijai mēs piedāvājam izstrādājumus no nerūsējošā tērauda un stikla. Galdi, skapji, kušetes, pārvietojamie asistentu galdiņi tiek projektēti saskaņā ar ārsta vēlmēm un kabineta specifikāciju. Vajadzības gadījumā modulis ar izlietnēm tiek aprīkots ar speciālo ķirurģisko krānu ar elkoņa atvēršanu un durtiņu kājas atveramo ierīci.

Stomatoloģijas mēbeles.

  Dažādu klīniku pakalpojumu izmaksas ar laiku būs vienādas, bet panākumus gūs tas, kurš izrādīs pacientam cieņu un aprūpi. Šinī ziņā mēbeles - tāds pats instruments naudas pelnīšanā, kā arī jaunas un modernas stomatoloģijas iekārtas.

Rentgena kabineta mēbeles.

  Sevišķa uzmanība ārsta - rentgenologa kabinetā tiek veltīta mēbeļu izgatavošanas materiāliem.

  Ārstam jābūt pārliecinātam, ka apkārtējās mēbeles neuzkrāj radiācijas daļiņas. Visas konstrukciju detaļas tiek izgatavotas no plastika un koksnes, tai skaitā arī stiprinājuma elementi. No specifiskām mēbelēm mēs varam piedāvāt:

 Skapjus rentgenfilmu un rentgenkaršu glabāšanai;
 Ratiņus rentgenfilmu un rentgenkaršu pārvadāšanai;
 Jebkura izmēra negatoskopus;
 Saliekamos aizsegus un pacientu boksus - ģērbtuves.

Kosmetoloģijas kabineta mēbeles.

  SIA "AGH" filiāle "Medicīnas un laboratoriju mēbeles" piedāvā savus pakalpojumus kosmetoloģisko kabinetu mēbeļu projektēšanā un izgatavošanā. Mūsu uzņēmuma dizaineri izstrādās telpās nepieciešamo mēbeļu un iekārtu izkārtojumu, ievērojot katra ārsta - kosmetologa darba īpatnības un vēlmes.

 

par mums darbības sfēras AGH mēbeles AGH īpašumi
tālākizglītības aģentūra kontakti sadarbības partneri
uz augšu